Dom ProduktyWyświetlacz LED SMD

Wodoodporna Na zewnątrz Led Display Board For Star Sports Live Cricket Match

dobra jakość Wyświetlacz LED na pełnym kolorze na sprzedaż
dobra jakość Wyświetlacz LED na pełnym kolorze na sprzedaż
Jestem bardzo szczęśliwy z moich programów i LED, mam nadzieję, że to szczęście trwa ...

—— Deepak

Dziękuję bardzo za wsparcie w tych latach, bardzo miło współpracować z Tobą, sprawiasz, że moje przedsiębiorstwo jest dobre i sprawi, że jestem bogaty ...

—— Narendhar

Jestem bardzo szczęśliwy, że się spotkam, dziękuję za uwagę na moje zlecenia, a Ty bierzesz odpowiedzialność za swoje produkty i firmę, dzięki jeszcze raz

—— Timur

Dziękuję za ciepły przyjęcie, twój zespół jest super dobry i sprawi, że czuję się jak w domu, mam nadzieję, że wszyscy idą dobrze i witaj szefa ...

—— Wdzięczność

Dzięki za dobre wsparcie w ciągu ostatnich kilku lat, mam wiele wymagań za każdym razem, ale traktowałeś je bardzo poważnie i sprawiłeś, że mój klient był szczęśliwy ..

—— Adel

Im Online Czat teraz

Wodoodporna Na zewnątrz Led Display Board For Star Sports Live Cricket Match

Chiny Wodoodporna Na zewnątrz Led Display Board For Star Sports Live Cricket Match dostawca
Wodoodporna Na zewnątrz Led Display Board For Star Sports Live Cricket Match dostawca Wodoodporna Na zewnątrz Led Display Board For Star Sports Live Cricket Match dostawca

Duży Obraz :  Wodoodporna Na zewnątrz Led Display Board For Star Sports Live Cricket Match

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: Comcreating OEM ODM
Orzecznictwo: CE,FCC,ROHS,C-TICK,ISO
Numer modelu: P10

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1squre metr
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Przypadek forniru
Czas dostawy: 15-25 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 metrów kwadratowych na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Materiał otaczający: Szafka stalowa Zasilanie: MEANWELL
Częstotliwość odświeżania: 500-3000HZ regulowane Jasność: > 6000cd / mkw
Gwarancja: 2 lata LED Chip: EPISTAR
Rozmiar modułu: 320mmx160mm Rozmiar szafki: 960mmx960mmx150mm
Konserwacja: Usługa przednia / tylna Nazwa produktu: P10 SMD Elektroniczne cyfrowe LED tablice reklamowe

Wodoodporna Na zewnątrz Led Display Board For Star Sports Live Cricket Match

Specyfikacja techniczna Outdoor P10

Rozmiar modułu (szer. X wys.) 160mmx160mm
Fizyka / moduł pikseli 16x16 = 256
Rozmiar obudowy (szer. X wys x szer.) 960mmx960mmx190mm
Fizyka Pixel / Gabinet 96x96 = 9,216
Waga obudowy 51 kg
Materiał obudowy Stal walcowana na zimno
Jasność > 7000cd / ㎡
Odległości wyświetlania > 10 m
Zużycie energii (W / ㎡) MAX 1000; Średnio 300
Tryb kierowcy Skanowanie 1/4
Led Life 100 000 godzin
Źródło napięcia AC220V / 50HZ; AC110V / 60HZ
Kąt widzenia Pozioma: 110 °; Pionowe: 60 °
Szara Skala Czerwony, zielony, niebieski każdy 16k
Kolory wyświetlacza 4096 miliardów
Częstotliwość odświeżania 300HZ-3000HZ regulowane
Ocena IP Przednia wodoodporna pyłoszczelna obudowa IP65
Możliwość wyświetlania Wideo, grafiki, tekstu, flash

Funkcje produktu Outdoor P10

1. Pełny kolor przez napełnienie całego importowanego żelu krzemionkowego, co czyni nasz wyświetlacz LED w wodzie, przeciw zamarzaniu, lepszej temperaturze w wysokiej temperaturze.
2. Po zakurzeniu i wodoodporności, aby osiągnąć docelowy poziom ochrony IP65, ekran reklamy zewnętrznej jest szeroko stosowany w reklamie.
3. Wszystkie moduły wyświetlacza LED są wzbogacone o krzyż, a kompresja krawędzi jest silna, a nie deformacja, płaskość szafy wyświetlacza będzie lepsza.
4. Pojemnik z górną żerdzą, zsypem dolnym i opcjonalnym urządzeniem blokującym w celu dokładnego dostrojenia szczeliny i zapewnienia bezproblemowego połoŜenia pudełka. Plesse nie ściska całego ekranu diodowego, zapewniającego dobrą gładkość powierzchni.
5. Pomiary przeprowadzone przez Instytut Inspekcji Jakości w Shenzhen Instytut Wyboru Jakości w Nowym Jorku na ekranie pełnokolorowym na zewnątrz w celu przeprowadzenia testu wpływu na temperaturę, wyniki wykazały, że: Outdoor pełnokolorowy wyświetlacz może korzystać z mocy normalnie w temperaturze od -40 ° C do + 60 ° C.
6. Wspólny ekran z wyświetlaczem LED w pełnym kolorze jest szeroko stosowany w reklamach, sporcie, przedsiębiorstwach przemysłowych, transporcie, stacjach, terminalach, lotniskach, budownictwie, systemie edukacji i innych miejscach publicznych.


Guider użytkownika dla ekranu wyświetlacza


1. Jak wiecie, że ekran LED będzie dostarczany drogą morską, normalnie to trwa około 20-30 dni w oceanie. Wyświetlacz LED będzie łatwiejszy do uzyskania wilgoci w przypadku forniru / muchy przez dłuższy czas. Zwróć uwagę, gdy ekran nie starzeje się, a następnie 100% biały, użyj 40% jasności oświetlenia przez 2 godziny, a następnie możesz wyświetlić ekran led. Chroni ekran led i sprawi, że będzie on długi czas życia.
2. Jeśli ekran pozostanie magazynem i nie pracuje przez dość długi czas. Nie starzenia się, a następnie 100% białego, użyj 40% jasności oświetlenia przez 2 godziny, a następnie można wyświetlić ekran led. Zapewni ochronę ekranu diodowego i sprawi, że będzie on długi czas życia.

Gwarancja

Comcreating oferuje dwuletnią gwarancję. Naprawa i wymiana w okresie gwarancyjnym będzie bezpłatna, ale należy ponieść koszty transportu z miejsca do fabryki. Nie możemy jednak zagwarantować warsztatu wymiany, naprawienia uszkodzeń i naprawy ładunków w następujących sytuacjach: 1. Wypadek z powodu niedbałego manipulowania i niewłaściwego użycia. 2. Wypadek spowodowany naprawą lub ulepszeniem bez zgody Shenzhen Comcreating Co., Ltd. 3. Wypadek z powodu działania siły wyższej / katastrofy przyrodniczej (pożar, powódź) i wojny.

Konserwacja

Comcreating zapewnia 1% części zamiennych swobodnie, w tym moduł LED, zasilacz, wentylator, kartę odbiorczą, lampy LED i inne pokrewne części. Jeśli problem się zdarzy, co może trwać około 5 minut, można je wymienić na części zapasowe, a następnie wyrzucić uszkodzone elementy do fabryki, aby nie było wystarczająco dużo miejsca do późniejszej konserwacji. Dodatkowe opłaty będą wymagane, jeśli potrzebujesz więcej części zamiennych. Oferujemy utrzymanie żywotności i ładowanie tylko za surowce po okresie gwarancji.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Comcreating Co., Ltd

Osoba kontaktowa: warrenwang

Tel: +8615989871619

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)