Jak utrzymać ekran LED podczas ulewnych deszczu

October 7, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Jak utrzymać ekran LED podczas ulewnych deszczu

Każdego roku mamy porę deszczową w każdym kraju.Biuro Meteorologiczne wydało ostrzeżenie o burzach i huraganie, aby przypomnieć wszystkim jednostkom o wykonywaniu działań zapobiegawczych przed powodziami.Więc jak możemy zapobiec uszkodzeniu naszego ekranu LED przez silny deszcz latem?


1. Chłodność

Wszystkie ekrany LED, w tym w pomieszczeniach wewnętrznych i zewnętrznych, mają standardową wilgotność operacyjną.Esdlumen ściśle kontroluje jakość produktówWilgotność operacyjna naszych zewnętrznych ekranów LED może osiągnąć 85%; zwłaszcza nasz zewnętrzny wypożyczalny ekran LED może osiągnąć wilgotność operacyjną 90%, która może wytrzymać bardzo wilgotne środowisko.

najnowsze wiadomości o firmie Jak utrzymać ekran LED podczas ulewnych deszczu  0
2. wodoodporne


Jak wszystkie produkty elektroniczne, ekrany LED również muszą być wodoodporne.Seria MPA Plus, serii Shine Plus i serii Hercules osiągają poziom ochrony IP65.Warto zauważyć, że nie można zanurzyć ekrany LED w wodzie, co spowoduje wypalenie obwodu.


3Zapobieganie upadkom


Były jeszcze pewne doniesienia, że ekrany LED lub akcesoria spadają i ranią ludzi podczas burzy i burzy.ważne jest, aby wybrać profesjonalny zespół do zainstalowania ekranuPonadto konieczne jest dodanie pewnej bezpiecznej liny do każdego modułu.Esdlumen zapewnia usługi instalacji ekranów LED na jednej stacji i wybiera strukturę instalacyjną o wysokim standardzie, co może skutecznie zmniejszyć ryzyko upadku ekranu.

najnowsze wiadomości o firmie Jak utrzymać ekran LED podczas ulewnych deszczu  1
4Ochrona przed błyskawicami

Błyskawica jest szkodliwa dla niemal wszystkich urządzeń elektronicznych, w tym ekranu LED.Wymagane są pręty i inne urządzenia ochronne przed piorunamiPonadto szafa zewnętrznego ekranu LED powinna być podłączona do linii naziemnej; kabel zasilania i linia sygnałowa muszą być również wyposażone w ochronę od błyskawicy.


Jeśli wykonaliście powyższe cztery punkty, nadal powinniście stosować ekran LED w rozsądny sposób podczas burzy i burzy.