Co to jest wysokiej jakości zewnętrzny wyświetlacz LED?

December 3, 2022

najnowsze wiadomości o firmie Co to jest wysokiej jakości zewnętrzny wyświetlacz LED?

Nie wszystkie zewnętrzne wyświetlacze LED są sobie równe.Przy tak wielu dostępnych opcjach i funkcjach wybór najbardziej odpowiedniego może być wyzwaniem.Niektórzy producenci wyświetlaczy LED zapewniają poziomy jakości podświetlenia, podczas gdy inni koncentrują się na dostarczaniu najlepszych cenowo zewnętrznych wyświetlaczy LED.

Na który chciałbyś pójść?

 

Najniższa cena wyświetlaczy LED?

Producenci, którzy reklamują się tylko według ceny, są zazwyczaj firmami, od których należy trzymać się z daleka.Tego typu firmy pojawiają się i znikają szybko.Producenci, którzy mają najtańsze produkty, zazwyczaj idą na skróty, jeśli chodzi o rodzaj elementu wewnętrznego, którego używają do wyświetlacza LED.Prowadzi to do tanich produktów niskiej jakości.Aby ukryć niską jakość, firmy używają fantazyjnych terminów marketingowych do opisywania i sprzedawania swoich produktów.

najnowsze wiadomości o firmie Co to jest wysokiej jakości zewnętrzny wyświetlacz LED?  0

Zazwyczaj producent wyświetlaczy LED z najtańszymi cenami oferuje:

Niższe poziomy jasności – tylko 5000-6000 NITS

Trudne w użyciu oprogramowanie do przesyłania wiadomości – brak wsparcia i uciążliwość

Długi czas oczekiwania na części i wsparcie

Brak certyfikatów jakości - brak na liście UL, cUL lub CE

Zła gwarancja – minimalna 2-letnia gwarancja na części

Pixel Sharing lub Virtual Resolution – oprogramowanie, które twierdzi, że wyostrza obrazy wyświetlaczy LED, ale w dłuższej perspektywie spowoduje wiele problemów z klarownością obrazu i żywotnością modułów LED.

 

Co to jest wysokiej jakości wyświetlacz LED?

 

Będąc szczerym i szczerym w kwestii swoich produktów, Twoja firma zawsze będzie się rozwijać, a klienci będą ufać Twojej jakości.

Szukając wysokiej jakości wyświetlacza LED i producenta, zawsze sprawdzaj, czy ich wyświetlacze LED są:

Przetestowane pod kątem temperatury i klimatu — jednostki przystosowane do temperatur od -22 do 122 stopni oznaczają, że producent używa wewnętrznych komponentów klasy przemysłowej.Odpowiada to latom niezawodnej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

najnowsze wiadomości o firmie Co to jest wysokiej jakości zewnętrzny wyświetlacz LED?  1

Przechodzi rygorystyczne testy — przed wysyłką wyświetlaczy LED należy je przetestować i przejść następujące testy: integralności sygnału, zimnego startu, emisji promieniowania, termicznych, udarności, płomienia, deszczu, odporności i ochrony przeciwprzepięciowej.

Materiały pomocnicze i bezpłatne szkolenia — biblioteka nagranych filmów szkoleniowych dotyczących oprogramowania i bezpłatne szkolenia z oprogramowania na żywo.

Jakość produkcji – produkcja posiadająca certyfikat ISO 9001 : 2008 to znak rozpoznawczy solidnej firmy.Ten rodzaj certyfikacji jest odpowiednikiem jakości.

najnowsze wiadomości o firmie Co to jest wysokiej jakości zewnętrzny wyświetlacz LED?  2

Gwarancja - minimum 2 lata gwarancji.Każda firma, która zajmuje się gwarancją we własnym zakresie i nie korzysta z usług trzeciej firmy ubezpieczeniowej, oznacza, że ​​producent wierzy w jakość wytwarzanych przez siebie produktów.